Başarı Hikayeleri

İletişim
Yıldız Holding

Yıldız Holding

İngiliz bisküvi devi United Biscuits’i, lüks çikolata markası Godiva’yı bünyesine katan Yıldız Holding, işe alım ve MT süreçlerini Empatik Online Assessment Center araçları ile dizayn ediyor.

Enka

ENKA

Forbes Dergisi’nin ‘Dünyanın En İyi 500 İş Veren’ listesinde yer alan inşaat devi ENKA, MT süreçlerinde Empatik Online Assessment Center araçlarını kullanıyor.

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları

2009-2011 yılları arasında kabin memurluğu işe alım süreçlerini Empatik Online Assessment Center ile gerçekleştiren, üst üste 9. kez "Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi" seçilen Türk Hava Yolları, yurt dışı işe alımlarında da Empatik Online Assessment Center araçlarını tercih etti.

EnerjiSA

EnerjiSA

20 milyon kullanıcıya dağıtım hizmeti sağlayan EnerjiSA, işe alım süreçlerinde Empatik Online Assessment Center araçlarını kullanarak doğru adayını dijital platformda buluyor.

Bereket Enerji

Bereket Enerji

Fortune Dergisi’nin “Türkiye’nin En Güçlü 500 Şirketi” araştırmasında, Capital Dergisi’nin ise “Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi” sıralamasında yer alan Bereket Enerji, işe alımlarını Empatik Online Assessment Center araçları ile yapıyor.

AssisTT

Türk Telekom AssisTT

Türk Telekom AssisTT, kurumsal kariyer portali ve işe alım süreçlerinde, Empatik dijital çözümleri ve Online Assessment Center araçlarını kullanıyor.

Albaraka

Albaraka

Katılım bankacılığın öncü kuruluşu Albaraka, hem işe alım süreçlerinde Empatik Online Assessment Center araçlarını kullanıyor hem de çalışanlarının pozisyonlarını, kişilik envanteri Personality Item Test (PiT) ile segmente ediyor.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk

Katılım bankacılığının önemli kuruluşlarından Kuveyt Türk, işe alım süreçlerinde Empatik Online Assessment Center araçlarını kullanıyor.

Türkiye Finans

Türkiye Finans

Türkiye Finans, MT/Stajyer ve gişe memuru alım süreçleri başta olmak üzere işe alım süreçlerini Empatik Online Assessment Center araçları ile dizayn ediyor.

Gençpa

Gençpa

Global markaların Türkiye’deki iş ortağı Gençpa, işe alımlarını Empatik Online Assessment Center araçları ile yapıyor.

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, işe alım süreçlerinde Empatik Online Assessment Center araçlarını tercih ediyor.

File

FİLE

Türkiye'nin en büyük perakende kuruluşu olan BİM'in A grubu tüketici için sektöre sunduğu markası FİLE'nin beyaz yaka ve mavi yaka alımları Empatik tarafından gerçekleştirildi.