Empatik İK

Hakkımızda

Empatik Kimdir?

Empatik, insan kaynakları bilgisi ve teknolojileri ile
30 yıllık bilişim sektörü tecrübesini birleştirmiş bir insan kaynakları danışmanlık firmasıdır.
Toplu işe alım ve değerlendirme süreçlerinde aralarında global şirketlerin de bulunduğu
birçok kurumsal partnerine profesyonel İK çözümleri sunmaktadır.

İş İlkelerimiz

Başarımızın öncelikli kaynağı paydaşlarımız özelinde toplumun bize duyduğu güvendir. Bu güvenin devamlılığı için belirlemiş olduğumuz ilkeler, uygulanması gereken yasal yükümlülükler olmalarının ötesinde; toplumla ilişkilerimizin temelini oluşturmaktadır.

Ticari Kaygılar

Şirketimizin kârını ve ticari faydasını gözetirken toplumun, partnerlerimizin ve adaylarımızın yararı her zaman ön plandadır.

İş Partnerlerimiz

Outsource ve danışmanlık süreçlerini yürüttüğümüz firmaların başarısını artırmak adına ihtiyaç duyulan açık pozisyon ile pozisyona en uygun adayları buluşturabilmek için titizlikle çalışarak çözümler üretmekteyiz.

Adaylar

İş arayanların beklenti ve hedeflerini dikkate alarak uygun firma, kurum ve pozisyonlarla buluşturmaya ve tüm bunları gizlilik prensiplerine riayet ederek yapmaya gayret etmekteyiz.

İletişim

Çalışanlarımız partnerlerimiz, adaylarımız, çözüm ortaklarımız, tedarikçilerimiz ile gizlilik ilkeleri dahilinde; yasal prosedürlere bağlı kalarak şeffaf, dürüst ve saygılı bir iletişim kurmaktadırlar.

Çalışanlar

Ekibimizi takım çalışmasına uygun, çözüm odaklı ve empati kurabilen yetenekteki profillerden kurmaya özen göstermekteyiz. Bu noktada ekipte heterojenliği ve fırsat eşitliliğini sağlamak; ekip arkadaşlarımızın potansiyel yeteneklerini geliştirmelerine yönelik her türlü desteği ve imkânı vermek hedefindeyiz.

Çevre ve Tasarruf

Çalışmalarımızı çevre ve doğanın korunmasına, küresel miras sayılan enerji ve tabii kaynakları sürdürülebilir bir çerçevede kullanmayı kendimize bir misyon olarak belirledik.

Toplum

İstihdam noktasında üstlenmiş olduğumuz misyon yalnızca işveren firma ve adayın yararının değil; üretime yapılacak katkıyla toplumsal yararın da sağlanmasına yöneliktir. Bunun yanında gönüllü çalışmalar ve sosyal sorumluluk projelerimiz ile de içinde yaşadığımız toplumda değer oluşturmaya çalışmaya devam etmekteyiz.