İnsan Kaynakları Yazılımı

İletişim

İnsan kaynakları yazılımı, iş dünyasının vazgeçilmezi olan insan kaynakları departmanlarının çeşitli yazılımlar aracılığı ile karmaşık süreçlerden kurtararak zamandan tasarruf etmesini sağlıyor. İnsan kaynakları çalışanlarını kağıt, dosya karmaşasından kurtaran dijitalleşme ile sektöre özgü yazılımlar geliştirildi.

Her Başlığa Özgü Yazılım

Dijital dünya ile insan kaynakları, çalışanların özlük bilgilerini, izinlerini, görevlerini, masraflarını, avanslarını, eğitimlerini alanına özgü yazılımlar üzerinden takip ediyor, işe alım ve süreçlerini yine insan kaynakları yazılımları aracılığı ile kolaylaştırıyor.

Daha Hızlı ve Verimli Sonuçlar

İnsan kaynakları yazılımları sayesinde çalışan veya başvuru yapan adaylara dair çalışma-mezuniyet yılı, bulunduğu lokasyon, meslek ve cinsiyet, sahip olduğu potansiyel yetkinlikler vb. olmak üzere istenilen başlık hakkında anında ve dijital olarak raporlama yapmanız mümkün. İnsan kaynakları süreçlerini basitleştiren yazılımlar, kurumunuzda daha hızlı sonuçlar almanız, verimliliği arttırmanızı sağlar.

HRPeak® ile Sistematik Olun

Empatik İnsan Kaynakları’nın geliştirmiş olduğu HRPeak® ve Online Assessment Center çatısı altında bulunan sektörün ilk akıllı video mülakat uygulaması HRWin® ile işe alım süreçlerinizi kolaylaştırabilir, zaman ve bütçeden de tasarruf edebilirsiniz. İşe Alım Süreç Yönetim yazılımı olan HRPeak® kurumunuzdaki açık ilanları kendi sitenizden çıkmanızı sağlar. Bu sayede kurumunuza başvurmak isteyen adaylar CV’lerini HRPeak® üzerinde oluştururken yazılımın size sunduğu filtreleme özelliği ile hem CV’leri hem de işe alım süreçlerinizi sistematize edebilirsiniz. Dijital ortamda oluşan aday havuzu ile insan kaynakları departmanınız birden fazla randevu takvimi oluşturabilir ve toplu bir şekilde adaylara randevu daveti gönderebilir.

Mülakatınız Videolu Olsun

Video mülakat uygulaması HRWin® ile de birinci aşama iş görüşmelerinizi yüz yüze değil dijital alanda yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman ve yerde gerçekleştirebileceğiniz video kaydını yine dilediğiniz zaman ve yerde ilgili adaya atayabilirsiniz. HRWin®’inde insan kaynaklarının önceden yüklediği soruların yanı sıra aday, uygulamanın akıllı özelliği olan İşe Alım Süreç Yönetim yazılımı HRPeak® ve kişilik envanteri PiT® entegrasyonu ile, Kişilik Özelliği, Kişisel Farkındalık, Onurlandırdığı Değerler, Potansiyel Yetkinlik ve Pozisyona Uygunluk verileri sonuçlarına ve özgeçmişine yönelik sorularla karşılaşır.